5
(1)

 

Prowadzenie dużego przedsiębiorstwa bez wsparcia specjalistycznych narzędzi informatycznych staje się melodią przeszłości. Firmy zatrudniające powyżej 250 pracowników coraz chętniej decydują się na wprowadzenie narzędzi kadrowo-płacowych, które pomagają usprawnić wydajność codziennej pracy, ograniczyć zbędne wydatki, zadbać o ochronę danych wrażliwych, monitorując przy tym najważniejsze trendy na rynku. Co sprawia, że system ERP dla dużych firm Teta AIR spełnia oczekiwania największych przedsiębiorstw?

Czy system ERP dla dużych firm musi stanowić autorskie rozwiązanie?

Marki, które rozważają inwestycję w kompleksowe systemy ERP, stają przed poważnym wyborem – mogą one zdecydować się na stworzenie całkowicie autorskiego systemu, ściśle dopasowanego do potrzeb firmy, lub zdecydować się na wdrożenie gotowego rozwiązania od zewnętrznego dostawcy. Program ERP Teta AIR stanowi cenne wsparcie w procesach kadrowo-płacowych, które jest gotowe do użytku już pierwszego dnia od jego wdrożenia.

Teta AIR to rozwiązanie, które zapewnia pełne wsparcie w zakresie naliczania należnych wynagrodzeń oraz prowadzenia działań administracyjnych oraz kadrowych. Wśród funkcjonalności oprogramowania Teta AIR warto wyróżnić autorską platformę self-service, do której dostęp mają zarówno pracownicy, jak i menedżerowie – system ten doskonale sprawdza się w firmach reprezentujących zróżnicowane branże, uwzględniając przy tym aktualne podstawy prawne.

 

System ERP dla dużych firm jest dostępny z dowolnego urządzenia

Wśród zalet programów ERP warto wymienić również dostępność z wykorzystaniem wszystkich urządzeń podpiętych do internetu – laptopów, komputerów stacjonarnych, telefonów i tabletów. Możliwość swobodnego dostępu do firmowych danych pozwala menedżerom i kadrze pracowniczej na błyskawiczne zgłoszenie wyjazdów służbowych i urlopów, rozliczenie czasu praczy czy pobranie właściwej deklaracji PIT. Wszelkie dokumenty, które wymagają autoryzacji przełożonego, mogą zyskać szybką akceptacje z poziomu aplikacji.

W przeciwieństwie do rozwiązań tworzonych od podstaw, inwestycja w zewnętrzne programy ERP pozwala uniknąć kosztownej i czasochłonnej implementacji. Postawienie na rozwiązanie w modelu dystrybucyjnym Software as a Service sprawia, że decydująca się na nie firma posiada pełną kontrolę nad generowanymi kosztami – model subskrypcyjny zdejmuje z użytkownika szereg dodatkowych kosztów, związanych z konserwacją i rozbudową infrastruktury, kosztów zakupu licencji czy aktualizacji, dopasowujących program ERP do obowiązujących przepisów prawnych.

Źródło: https://teta.unit4.com/pl

 

Systemy ERP dla dużych firm kładą nacisk na bezpieczeństwo

Ochrona newralgicznych danych jedno z najważniejszych oczekiwań, jakie stawia się przed programem ERP. System Teta AIR udostępnia zgromadzone informacje wyłącznie wyznaczonym i uprawnionym użytkownikom. Warto podkreślić również, że stosowana przez nas infrastruktura jest szczególnie odporna na uszkodzenia – naruszenie jej pojedynczych elementów nie przełoży się na utrudnienia w codziennej pracy naszych klientów.

 

Odkryj zalety oprogramowania Teta AIR

Zastanawiasz się, dlaczego warto zdecydować się na system ERP od Unit4 Polska? Chcesz dowiedzieć się, co sprawia, że zaufały nam już setki polskich przedsiębiorstw? Umów się na prezentację on-line i poznaj odpowiedzi na wszystkie nurtujące Cię pytania.

 

Czy wpis był przydatny?

Kliknij na gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena 5 / 5. Liczba ocen: 1

Bądź pierwszą osobą, która oceni!