4.2
(5)

Program Teta ME to zaawansowane narzędzie wspierające samoobsługę pracowniczą, które zostało opracowane z myślą o optymalizacji procesów HR w organizacjach. Dzięki swoim licznym funkcjonalnościom i możliwości mobilnego dostępu, aplikacja ta znacząco usprawnia zarządzanie pracownikami i umożliwia łatwiejszą komunikację między zespołem a działem HR. Zapraszamy do lektury poniższego artykułu, w którym przybliżamy kluczowe zalety Teta ME.

Jakie są główne obszary wsparcia, zapewnianego przez Teta ME?

Niezwykle szerokie spektrum funkcjonalności Teta ME sprawia, że narzędzie to stanowi nieocenione wsparcie zarówno w codziennej współpracy specjalistów z obszaru kadr i płac z innymi zespołami, jak i usprawnieniu firmowego workflow w obrębie poszczególnych działów. Wśród obszarów, zasługujących na szczególne wyróżnienie, warto wymienić m.in.:

1.     Zarządzanie danymi pracowniczymi

Pracownicy zyskują dostęp do swoich danych osobowych – mogą dokonać ich samodzielnego uaktualnienia oraz kontrolować napływające wynagrodzenie i przysługujące benefity. Teta ME wspiera również digitalizację dokumentacji, w tym automatyczne generowanie dokumentów PIT, ewidencjonowanie oświadczeń i deklaracji. Prostsze staje się również zarządzanie urlopami i wnioskami pracowniczymi: zatrudnieni zyskują możliwość składania niezbędnych zapytań do działu HR wygodnym kanałem cyfrowym.

2.     Zarządzanie czasem pracy

Teta ME umożliwia menedżerom łatwe tworzenie i zarządzanie harmonogramami pracy i zróżnicowanych grafików. System ten wspiera również rozliczanie nadgodzin – pozwala na precyzyjne zarządzanie i kompensowanie zrealizowanej przez pracowników pracy nadliczbowej.

3.     Obsługa delegacji

Funkcjonalności Teta ME usprawniają proces rejestracji wyjazdów służbowych – program ten ułatwia zarządzanie kosztami związanymi z podróżami służbowymi i delegacjami.

4.     Usprawnienie komunikacji w obrębie zespołu

Narzędzie Teta ME zapewnia szybki dostęp do otrzymywanych informacji – pracownicy mogą kontaktować się z działem HR bezpośrednio przez aplikację, otrzymując dostęp do odpowiedzi na poszczególne zapytania przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Teta ME umożliwia przy tym podpisywanie dokumentów przy użyciu podpisu kwalifikowanego.

5.     Modułowe funkcjonalności i bezpieczeństwo danych

Warto podkreślić, że Teta ME zapewnia bezpieczeństwo kluczowych danych osobowych i firmowych, udostępniając je wyłącznie uprawnionym specjalistom. Aplikacja ta jest również kompatybilna z różnymi systemami operacyjnymi i rodzajami urządzeń (komputery, smartfony, tablety), a jej funkcjonalności można dostosować do indywidualnych potrzeb przedsiębiorstwa wraz z jego rozwojem.

 

Czy wiesz już, dlaczego warto postawić na Teta ME?

Moduł Teta ME jest wszechstronnym narzędziem, które wspiera firmy w wielu aspektach zarządzania zasobami ludzkimi – od zarządzania czasem pracy, poprzez digitalizację dokumentacji, aż po usprawnienie komunikacji wewnątrz organizacji. Aplikacja ta stanowi cenne narzędzie dla każdego przedsiębiorstwa dążącego do optymalizacji swoich procesów HR.

Czy wpis był przydatny?

Kliknij na gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena 4.2 / 5. Liczba ocen: 5

Bądź pierwszą osobą, która oceni!