5
(1)

Zwiększenie wydajności pracy, zachowanie większego bezpieczeństwa danych, optymalizacja kosztów czy odporność na liczne zmiany rynkowe to kluczowe wyzwania, przed którymi stoi większość przedsiębiorstw. Na rynku dostępnych jest wiele systemów, które wspierają kluczowe obszary firmy, w tym te wspierające procesy kadrowo-płacowe.

Digitalizacja i korzystanie z narzędzi chmurowych staje się powoli regułą. Firmy, które chcą utrzymać konkurencyjny poziom na rynku zobligowane są do inwestycji w technologie. Najwięcej rozwiązań kierowanych jest do dużych przedsiębiorstw. Dotyczy to również systemów HR. średniej wielkości firmy zatrudniające do 500 pracowników często nie mogą sobie pozwolić na instalację kosztownych, dedykowanych narzędzi HR, których zaawansowanie przekracza zazwyczaj ich potrzeby.

TETA AIR – rozwiązanie dla średniej wielkości firm.

Nie oznacza to jednak, że na rynku nie ma systemów HR skierowanych do tego segmentu. Jednym z nich jest TETA AIR – w pełni funkcjonalny system HR do obsługi administracji kadrowej i naliczania wynagrodzeń, z platformą self-service dostępną online zarówno dla każdego pracownika jak i managera. TETA AIR to system w modelu SaaS, opracowany w oparciu o 30 letnie doświadczenie współpracy dostawcy oprogramowania z firmami z wielu sektorów gospodarki, dzięki czemu użytkownik otrzymuje sprawdzone rozwiązanie, działające zgodnie z obowiązującymi przepisami . Platforma samoobsługowa TETA AIR jest dostępna z poziomu każdego urządzenia z dostępem do Internetu, również urządzeń mobilnych – telefonu i tabletu, co umożliwia szybkie zaangażowanie pracowników i kierowników w takie procesy jak wnioskowanie o urlop, czy rozliczanie delegacji. TETA AIR pozwala pracownikowi złożyć wniosek urlopowy, pobrać deklaracje PIT, zweryfikować swoje dane osobowe i rozliczyć czas pracy. Menedżer z kolei ma szczegółowy dostęp do danych dotyczących pracownika i może akceptować wszystkie jego wnioski online.

System TETA AIR jest w dużej mierze predefiniowany – nie wymaga długotrwałego wdrożenia w firmie. Koszt takiego rozwiązania jest dużo niższy niż w przypadku rozbudowanych, dedykowanych systemów System oferowany jest w modelu subskrypcyjnym znanym jako Sofware as a Service (SaaS).System HR w Modelu SaaS pozwala też uniknąć opłat związanych z zakupem licencji, utrzymaniem infrastruktury IT czy opieki serwisowej, a także dodatkowych kosztów aktualizacji (w tym zmian prawnych). Użytkownik korzysta cały czas z najnowszej wersji systemu HR.

Bezpieczeństwo danych jest najważniejsze

Jedną z najistotniejszych cech nowoczesnych rozwiązań chmurowych i opartych na nich systemów HR jest dbałość o bezpieczeństwo danych. W TETA AIR dostęp do poszczególnych danych mają tylko wyznaczeni przez daną organizację użytkownicy. Chmura Unit4, dostawcy rozwiązań TETA jest w pełni redundantna, co oznacza, że ewentualne uszkodzenie pojedynczych elementów infrastruktury, nie wpływa na ciągłość pracy Klientów. Osadzona jest w DATA Center firmy T- Mobile, które posiada certyfikat ISO 27001, zapewnia systemy wspierające oraz stałe backupy danych.

Większa efektywność w zasięgu ręki

Inwestycje w technologię i digitalizację są szansą na rozwój firmy. Największe korzyści z ich wdrażania nowoczesnej aplikacji HR odnoszą liderzy zmian. Szukając odpowiedniego systemu HR usprawniającego procesy w firmie, warto skorzystać z oferty sprawdzonych dostawców, mających duże doświadczenie współpracy z Klientem. Rozwiązania takie jak TETA AIR to korzyści dla przedsiębiorców, pracowników i managerów.

Czy wpis był przydatny?

Kliknij na gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena 5 / 5. Liczba ocen: 1

Bądź pierwszą osobą, która oceni!