5
(1)

 

Zastanawiasz się nad wdrożeniem nowoczesnego narzędzia kadrowo-płacowego, jednak nie wiesz, który z najpopularniejszych na rynku systemów dostępu najlepiej dopasuje się do potrzeb Twojej firmy? Aplikacje HRM w modelu usługowym Software as a Service stale zyskują na popularności, stając się obecnie niezbędnikiem każdej średniej i większej organizacji. Poznaj kluczowe zalety oprogramowania chmurowego Teta AIR.

Oprogramowania HRM wdrażane w technologii SaaS. Co to jest Software as a Service?

Software as a Serivce to obecnie jeden z najpopularniejszych modeli dostępu do systemu informatycznego, który cechuje się niezwykłą wygodą i bezpieczeństwem użytkowania. Oprogramowania chmurowe SaaS instalowane i obsługiwane są na serwerach dostawcy, co umożliwia przedsiębiorcy zaoszczędzenie znaczących środków finansowych – w przypadku tradycyjnych modeli wdrożeniowych klient musi zadbać często o zakup dodatkowej infrastruktury informatycznej oraz środków bezpieczeństwa danych, związanych m.in. z backupami.

Polscy przedsiębiorcy coraz chętniej decydują się na abonamentowe narzędzia IT w usłudze SaaS. Co to znaczy, że oprogramowanie opłacane jest jako subskrypcja? Wybierając oferowaną przez nas aplikację Teta AIR, klient może przewidzieć całość ponoszonych kosztów. Dostęp do platformy opłacany jest cyklicznie, bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków, np. opłat z tytułu zakupu licencji, rocznej opieki serwisowej czy wprowadzania upgrade’ów.

 

Aplikacje w modelu SaaS poddawane są ciągłym aktualizacjom

Instalacja naszego autorskiego systemu kadrowo-płacowego w modelu Software as a Service następuje w infrastrukturze Unit4 Polska, która jest zaprojektowana z myślą o potrzebach przedsiębiorstw o różnej wielkości. Warto zaznaczyć, że zapewniamy klientom wielowymiarową ochronę gromadzonych danych – nasza aplikacja tworzona jest w sposób, który wyklucza podatność na potencjalną ingerencję nieautoryzowanego źródła.

Co ważne, platforma regularnie poddawana jest cyklicznym aktualizacjom – dzięki temu rozwiązaniu Twoi specjaliści zyskują pewność, że wykorzystywane przez nich informacje pozostają zgodne z panującymi regulacjami prawnymi.

 

System chmurowy a oprogramowanie On-Premise. Jaki model licencyjny wybrać?

Zastanawiasz się nad zakupem oprogramowania HRM, ale nie jesteś pewien, który model wdrożeniowy najlepiej sprawdzi się w przypadku Twojej działalności? Aplikacje On-Premise, które instalowane są lokalnie, z każdym rokiem tracą na popularności na rzecz narzędzi chmurowych z powodu związanych z nimi kosztów. Aplikacje tradycyjne instalowane są w obrębie infrastruktury klienta, który musi zadbać o utrzymanie niezbędnego sprzętu IT oraz zabezpieczenie gromadzonych danych wrażliwych.

W porównaniu do programów SaaS, systemy On-Premise wymagają dość dużego nakładu finansowego na samym starcie. Klient musi pamiętać dodatkowo o konieczności pokrycia kosztów związanych z zakupem niezbędnych licencji oraz instalacją koniecznych aktualizacji.

 

Szukasz sprawdzonego oprogramowania klasy HR & Payroll? Postaw na Teta AIR w modelu SaaS

Teta AIR to innowacyjne narzędzie kadrowo-płacowe, które dedykowane jest w szczególności średnim i dużym przedsiębiorstwom, każdego dnia obsługującym dużą ilość danych. Co ważne, specjaliści z firmy Unit4 Polska działają w myśl idei „single point of contact” – nasz dział obsługi służy więc klientom kompleksowym wsparciem merytoryczno-technicznym w każdym momencie. Skontaktuj się z nami, aby poznać pełne funkcjonalności narzędzia.

Czy wpis był przydatny?

Kliknij na gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena 5 / 5. Liczba ocen: 1

Bądź pierwszą osobą, która oceni!