5
(1)

 

Na potencjał biznesowy przedsiębiorstwa wpływa bardzo wiele czynników, takich jak możliwość samorealizacji zatrudnionych czy ogólna atmosfera miejsca pracy, oddziałujące bezpośrednio na produktywność całego zespołu. Zastanawiasz się, jak monitorować zaangażowanie pracowników? Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się, na jakie aspekty należy zwrócić uwagę, analizując efektywność osób zatrudnionych.

Platforma Teta AIR umożliwia monitorowanie zaangażowania pracowników

Aby poznać opinie pracowników m.in. na temat ich poczucia samorealizacji, warto zdecydować się na wprowadzenie cyklicznych ankiet zaangażowania. Osoby uprawnione mogą stworzyć specjalne kwestionariusze, w których znajdą się pytania dostosowane do aktualnych potrzeb zespołu. Co ważne, przeprowadzając rozmowę, użytkownik może skorzystać z gotowej już bazy, zadając pytania proponowane przez system.

Aplikacja Teta AIR pozwala dodatkowo na monitorowanie zaangażowania pracowników, udostępniając im specjalny moduł do wyrażania anonimowych opinii oraz sugestii na temat firmy i sposobu wykonywania obowiązków przez pozostałych zatrudnionych.

 

Jak monitorować zaangażowanie pracowników? Szkolenia i e-learningi

Opracowany przez nas program Teta AIR udostępnia także intuicyjne rozszerzenie do obsługi warsztatów pracowniczych, umożliwiające przełożonym wgląd m.in. w stopień realizacji poszczególnych modułów e-learningowych. Co więcej, oprogramowanie to przypomni użytkownikom o konieczności ukończenia zaplanowanych już szkoleń.

Warto zaznaczyć, że jedna z funkcji aplikacji pozwala na zarządzanie wnioskami o e-learningi zewnętrzne. Osoby uprawnione mogą zaakceptować lub odrzucić nadsyłane prośby, analizując wcześniej tematykę i koszty proponowanego szkolenia.

Oprogramowanie Teta AIR udostępnia także opcję szkoleń spersonalizowanych. Moduł ten pozwala pracownikom na udział zarówno w obowiązkowych, jak i fakultatywnych warsztatach w dowolnie wybranym przez nich momencie.

 

Program Teta AIR udostępnia menadżerom szczegółowe analizy operacyjne

Menadżerowie i osoby funkcyjne mogą skorzystać ze specjalnych zestawień, które pomogą im w monitorowaniu zaangażowania pracowników. Nasza aplikacja pozwala na analizowanie licznych danych, umożliwiających określenie efektywności wykorzystania czasu pracy zespołu. Decydując się na wdrożenie rozwiązań systemu Teta AIR, zyskasz wgląd w różnorodne czynniki, które pozwolą Ci porównać stopień zaangażowania Twojego zespołu w odniesieniu do ogólnie przyjętych norm branżowych.

Co więcej, kierownik zespołu może w przejrzysty sposób zaplanować cele poszczególnych pracowników oraz całego działu. Moduł ten może być na bieżąco modyfikowany, dzięki czemu menadżer sprawnie zareaguje w razie wystąpienia jakichkolwiek trudności.

Przykładowym celem biznesowym może być m.in. comiesięczne zwiększanie przychodów firmy. Warto jednak pamiętać, aby plany zostały sformułowane w odpowiedni sposób – menadżerowie bazują często na koncepcji S.M.A.R.T., która pomaga w określaniu skonkretyzowanych i osiągalnych zdań.

 

Szukasz narzędzia, które pomoże ci w monitorowaniu zaangażowania pracowników? Zaufaj modułom aplikacji Teta AIR

Na wdrożenie systemu Teta AIR decydują się najczęściej średnie i duże przedsiębiorstwa, które chcą sprawnie obsługiwać procesy wewnętrznych firmy, wpływające na komfort pracy całego zespołu. Zastanawiasz się nad wprowadzeniem oprogramowania, które umożliwia analizowanie efektywności osób zatrudnionych? Skontaktuj się z naszym doradcą, który przedstawi Ci pełną specyfikację programu Teta AIR.

Czy wpis był przydatny?

Kliknij na gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena 5 / 5. Liczba ocen: 1

Bądź pierwszą osobą, która oceni!