5
(1)

 

Sytuacja, w której nowoczesne rozwiązania IT kojarzyły się wyłącznie z największymi (i najbogatszymi) przedsiębiorstwami, minęły bezpowrotnie. Na przestrzeni ostatnich lat oprogramowanie dla małych firm stało się rozwiązaniem wysoce intuicyjnym i przystępnym cenowo, które doskonale odpowiada na potrzeby sektora MŚP. Jaki program do księgowości w małej firmie spełni oczekiwania przedsiębiorców? Zapraszamy do zapoznania się z korzyściami, jakie daje inwestycja w kompleksowy oprogramowanie kadrowo-płacowe Teta AIR.

Jaki program dla małej firmy wybrać, czyli czego szukają przedsiębiorcy?

Rosnące z każdym miesiącem stopy procentowe oraz wysoka inflacja sprawiają, że przedsiębiorcy staję się coraz bardziej ostrożni przy planowaniu przyszłych inwestycji i wydatków. Choć powyższe problemy dotyczą zarówno dużych, jak i małych firm, nie należy zapominać, że to właśnie druga z wyżej wymienionych grup jest szczególnie narażona na rynkowe zawirowania – dysponują one zazwyczaj wyraźnie mniejszym kapitałem i skromniejszą poduszką finansową, przez co każda nietrafiona inwestycja może znacząco naruszyć ich budżet.

Stając przed wyborem oprogramowania dla małej firmy, przedsiębiorcy mają do wyboru dwa rozwiązania: inwestycję w napisany od podstaw system lub wdrożenie istniejącego już oprogramowania. Choć skonstruowane od zera programy z pewnością spełnią oczekiwania przedsiębiorstwa, stanowią one inwestycję długofalową, która w długoterminowym ujęciu może okazać się niezwykle kosztowna. Wdrożenie dostępnego już na rynku oprogramowania to rozwiązanie znacznie korzystniejsze finansowo, które cechuje się równie wysoką niezawodnością.

 

Jakich programów do księgowości w małej firmie oczekują klienci?

System Teta AIR to oprogramowanie udostępniane w modelu SaaS, czyli Software as a Service – klienci, którzy zdecydują się na takie rozwiązanie, nie muszą obawiać się o żadne niespodziewane koszty związane z uruchomieniem i eksploatacją programu. Jedynym ponoszonym przez przedsiębiorcę kosztem jest comiesięczna opłata za użytkowanie systemu. Koszty związane z utrzymaniem infrastruktury, wykonywaniem kopii zapasowych czy zapewnienia odpowiedniego bezpieczeństwa danych spoczywają na dostawcy oprogramowania.

Inną istotną zaletą wdrożenia gotowego systemu dla działu kadr i płac, rozwijanego już przez doświadczoną markę, jest dostęp do bezpłatnych aktualizacji, które poprawiają bezpieczeństwo pracy i dostosowują funkcjonalności programu do obowiązującej litery prawa. Warto podkreślić, że długoterminowe wsparcie nie jest rzeczą oczywistą w przypadku oprogramowania tworzonego od podstaw przez firmę zewnętrzną – jeśli umowa na stworzenie systemu HR & Payroll nie uwzględniała takich zapisów, modernizacje programu mogą wiązać się z wysokimi kosztami.

 

Dlaczego warto postawić właśnie na Teta AIR?

Niski koszt dostępu do systemu oraz zgodność funkcjonalności systemu Teta AIR z obowiązującym w Polsce prawem to tylko dwie z licznych korzyści, z jakimi wiąże się inwestycja w nasz produkt. Decydując się na oprogramowanie dla małych firm naszego autorstwa zyskasz dostęp do nowoczesnej platformy księgowej, która pomoże Twoim pracownikom zaoszczędzić cenne roboczogodziny – automatyzacja firmowych procesów pomoże im odstąpić od żmudnych i czasochłonnych zadań i wygospodarować czas na działania o znaczeniu strategicznym.

Warto podkreślić również, że Teta AIR jest to oprogramowanie dla małych firm, które charakteryzuje się krótkim czasem uruchomienia, dzięki czemu jest ono w pełni funkcjonalne już wkrótce po podpisaniu umowy. Chcesz dowiedzieć się, jaki program do księgowości w małej firmie spełni wszystkie Twoje oczekiwania? Skontaktuj się z naszymi specjalistami i umów się na prezentację online, która pomoże Ci uzyskać odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.

Czy wpis był przydatny?

Kliknij na gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena 5 / 5. Liczba ocen: 1

Bądź pierwszą osobą, która oceni!