0
(0)

 

Comiesięczne naliczanie płac to bez wątpienia jedno z najważniejszych zadań spoczywających na specjalistach z zakresu HR & Payroll. Obowiązek ten staje się szczególnie skomplikowany w momencie, gdy rozliczanie wynagrodzeń jest zależne od wielu zmiennych czynników. Nieobecności, zasiłki, wykorzystane urlopy, czy przepracowane nadgodziny to tylko niektóre kryteria, mające wpływ na wysokość wypłat dla Twoich pracowników.

Program do listy płac Teta AIR pomoże Twojej firmie z uregulowaniem należności względem zatrudnianych specjalistów. Zapoznaj się z przygotowanym przez nas artykułem i dowiedz się, jak przebiega naliczanie wynagrodzenia za pomocą naszego oprogramowania.

 

Dlaczego warto zainwestować w renomowany program do naliczania wynagrodzeń?

Naliczanie listy płac to proces, który może pochłonąć wiele roboczogodzin zwłaszcza w sektorze średnich przedsiębiorstw, liczących sobie do 250 pracowników. Specyfika pracy w firmach z branży handlowo-usługowej czy produkcyjnej często wiąże się trudnościami w naliczaniu wynagrodzeń, które mogą być powiązane z:

  • pracą w nietypowych godzinach (np. nocne zmiany czy weekendowe dyżury),
  • nadprogramowymi godzinami.

Warto wspomnieć również o potencjalnych sytuacjach losowych, takich jak bezpłatny dzień wolny, zwolnienie chorobowe czy opieka nad nieletnim dzieckiem. Teta AIR to kompleksowy program do listy płac, który uwzględnia szereg aspektów wpływających na wysokość wypłaty i automatyzuje bieżące związane z nią procesy kadrowo-płacowe.

 

Informacje o naliczonym wynagrodzeniu udostępniana on-line

Aby program do naliczania wynagrodzenia cechował się pełną funkcjonalnością, powinien on zapewnić wgląd do informacji na temat sposobu płatności i pasków wynagrodzeń zarówno specjalistom HR & Payroll oraz managerom, jak i szeregowym pracownikom. Teta AIR gwarantuje dostęp online do wszystkich kluczowych aspektów rozliczania wypłat, dzięki zintegrowanej aplikacji Teta ME, dostępnej z poziomu urządzeń mobilnych.

Co więcej, dzięki aplikacji Teta Me pracownik zyskuje możliwość samodzielnego wydania dyspozycji na temat konta bankowego, na który mają trafiać comiesięczne przelewy. Wielozadaniowy charakter programu do listy płac czyni z niego odpowiedni program dla każdej firmy stawiającej na transparentność.

 

Wygodne i bezpieczne naliczanie wynagrodzeń dla Twojej firmy

Pracując nad funkcjonalnościami systemu Teta AIR, dołożyliśmy wszelkich starań, aby wspierał on nie tylko organizację wewnętrzną, ale i wymianę informacji z najważniejszymi instytucjami, takimi jak Urząd Skarbowy. Zadbaliśmy o to, aby w sezonie rozliczeń podatkowych wszyscy pracownicy mogli uzyskać swoje deklaracje za pomocą kilku kliknięć w panelu administracyjnym.

Opracowując program do naliczania wynagrodzeń Teta AIR, uwzględniliśmy również rosnące zapotrzebowanie do pracy zdalnej i hybrydowej – do przechowywanych w aplikacji danych upoważniony pracownik może dostać się z dowolnego miejsca z dostępem do sieci. Zapoznaj się z pełną funkcjonalnością programu do naliczania wynagrodzeń Teta AIR i poznaj korzyści, związane z cyfryzacją średniego przedsiębiorstwa.

Czy wpis był przydatny?

Kliknij na gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba ocen: 0

Bądź pierwszą osobą, która oceni!