0
(0)

 

Prowadzenie średniej firmy bez pomocy technologii cyfrowych jest obecnie niemożliwe. Przesyłanie dokumentacji organom państwowym, nadzorowanie grafików czy naliczanie wynagrodzeń to tylko niektóre z procesów, w których odchodzi się od dokumentacji papierowej na rzecz rozwiązań w chmurze. Obsługa kadrowo-płacowa z wykorzystaniem dedykowanego oprogramowania przyniesie Twojej firmie wiele korzyści, oszczędzając przy tym czas i pieniądze. Co sprawia, że oprogramowanie ERP z każdym rokiem cieszy się coraz większą popularnością?

 

Poznaj cztery filary nowoczesnej obsługi kadrowo-płacowej

Dział kadr i płac to bez wątpienia jeden z najważniejszych filarów każdego przedsiębiorstwa. Odpowiada on przede wszystkim za terminową realizację zobowiązań względem pracowników, nadzorowanie kondycji finansowej firmy i czuwaniem nad prawidłowym workflow, czyli przepływem informacji w obrębie danej firmy. Aby jak najlepiej wspierać specjalistów HR & Payroll w bieżących zadaniach, oprogramowanie ERP powinno uwzględniać następujące czynniki:

Obsługa płacowa

Precyzyjne i szybkie naliczanie należnych pensji to jedno z najważniejszych zadań, jakie obejmuje obsługa kadr i płac. Oprogramowanie Teta AIR zapewnia również komfortowy dostęp do bieżących pasków wynagrodzeń i pozwala pracownikom samodzielnie określić informacje na temat sposobu płatności – rozliczanie wynagrodzeń staje się transparentne, a wszystkie składowe pensji widoczne na pierwszy rzut oka.

Obsługa kadrowa

Możliwość łatwego zaplanowania czasu pracy i elektronicznej obsługi wniosków urlopowych sprawi, że kadra kierownicza Twojego przedsiębiorstwa będzie mogła z łatwością zaplanować tygodniowy grafik czy system zmian. Obsługa kadr pomaga również upewnić się, czy ułożony harmonogram nie stoi w sprzeczności z kodeksem pracy – aspekt ten dotyczy zarówno nadgodzin, jak i wymaganych prawem przerw pomiędzy następującymi po sobie dniami pracy.

 

Wymiana informacji na każdym szczeblu

Obsługa kadr i obsługa płac przy pomocy oprogramowania Teta AIR przynosi szereg korzyści kadrze dyrektorskiej, menedżerskiej, działowi HR & Payroll oraz wszystkim zatrudnionym specjalistom. System ERP pomaga ujednolicić wewnętrzne procesy i zapewnia komfortową integrację z instytucjami państwowymi, zapewniając przy tym pełne bezpieczeństwo, potwierdzone stosownym certyfikatem ISO.

Teta AIR zapewnia również pełne wsparcie dla każdego komputera, smartfona lub tabletu wyposażonego w odpowiednią przeglądarkę. Pracownicy bez trudu zaktualizują swoje dane osobiste, a przełożeni zespołów będą mogli nadzorować frekwencje, zmiany w zatrudnieniu czy zarządzaniu zespołem.

Software as a Service

Oprogramowanie Teta AIR jest dystrybuowane w modelu Software as a Service. Oznacza to, że całość działań, związanych z zapewnieniem bezpieczeństwa i stabilności, spoczywa na usługodawcy. Klient nie musi planować żadnych wydatków, wynikających z koniecznością modernizacji sieci, wykonywaniem backupów czy wdrażaniem aktualizacji – jedynym ponoszonym przez niego kosztem jest opłata za dostęp do usługi.

 

Teta AIR – optymalne rozwiązanie dla średnich przedsiębiorstw

Opisane powyżej filary to zaledwie część pełnej funkcjonalności naszego oprogramowania. Jesteś ciekaw, w jaki sposób Teta AIR może wesprzeć Twoją firmę? Umów się na prezentację online z naszymi ekspertami i zobacz, jak może zmienić się codzienna organizacja pracy.

Czy wpis był przydatny?

Kliknij na gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba ocen: 0

Bądź pierwszą osobą, która oceni!