0
(0)

 

Oprogramowanie z rodziny Teta to rozwiązania kadrowo-płacowe, przeznaczone zarówno dla specjalistów z działu HR & Payroll, jak i pozostałych pracowników oraz kadry kierowniczej. Naczelnym zadaniem systemów Teta jest usprawnienie obsługi HR poprzez optymalizację procesów rozpoczynanych przez wszystkie osoby zatrudnione. Jednym z naczelnych udogodnień, oferowanych przez oprogramowanie HR jest możliwość składania wniosków urlopowych z urządzeń mobilnych. Jak funkcjonalność ta sprawdza się w praktyce?

Wnioski urlopowe z urządzeń mobilnych – dlaczego warto z nich korzystać?

Jednym z najważniejszych czynników, które wpływają kompleksowo na komfort codziennej pracy, jest optymalne „skompletowanie” załogi. Kryterium to dotyczy zarówno zakładów przemysłowych, pracujących w układzie trzyzmianowym, jak i przedsiębiorstw z rozmaitych sektorów usługowych. Niezależnie od specyfiki branży, w której pracuje dana firma, należy upewnić się, że:

  • nie dochodzi do pokrywania się urlopów osób na najważniejszych szczeblach kierowniczych,
  • specjaliści mają możliwość błyskawicznego złożenia e-wniosku urlopowego niezależnie od miejsca pracy,
  • program do elektronicznej obsługi urlopów samodzielnie zweryfikuje poprawność otrzymanego wniosku.

Aplikacja Teta wspiera opiniowanie otrzymanych wniosków urlopowych z urządzeń mobilnych zarówno na szczeblu organizacyjnym, jak i prawnym – pomaga zestawić ze sobą urlopy wszystkich pracowników firmy (unikając przy tym nakładania się poszczególnych terminów) i weryfikuje, czy danemu specjaliście rzeczywiście przysługuje liczba dni wolnych, zapisanych w elektronicznym wniosku urlopowym, który trafił do analizy.

 

Elektroniczna obsługa urlopów w pracy zdalnej

Warto podkreślić również, że elektroniczne wnioski urlopowe to nieocenione wsparcie we wszystkich przedsiębiorstwach, które oferują swoim pracownikom możliwość pracy w ramach modelu hybrydowym czy całkowitego home office. E-wnioski urlopowe stanowią ważny krok na drodze ku usprawnieniu wymiany informacji w obrębie zespołów.

Nie należy bagatelizować również wpływu komfortowej pracy zdalnej na tzw. employee experience – ogólnej opinii pracownika na temat jakości codziennej pracy. Warto podkreślić też, że wdrożenie rozwiązań sprzyjających wydajnej pracy poza siedzibą przedsiębiorstwa może stanowić niezwykle ważny argument w przypadku rozbudowy zespołu w przyszłości. Pracodawcy, którzy będą w stanie skutecznie wyeliminować barierę geograficzną, z pewnością będą jawić się jako bardziej atrakcyjni.

 

 Chcesz poznać inne funkcjonalności sytemu Teta AIR?

Nadrzędnym zadaniem oprogramowania Teta AIR jest zapewnienie przedsiębiorcom kompleksowego wsparcia w codziennym zarządzaniu biznesem. Beneficjentami wdrożenia stosownego systemu HR będą zarówno specjaliści HR & Payroll, jak i kadra kierownicza oraz szeregowi pracownicy. Już dziś umów się na bezpłatne konsultacje z naszymi specjalistami i przekonaj się, dlaczego warto zdecydować się na inwestycję w nowoczesne oprogramowanie kadrowo-płacowe.

Czy wpis był przydatny?

Kliknij na gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba ocen: 0

Bądź pierwszą osobą, która oceni!